Właścicielem Sklepu Internetowego ryby-dziosa.pl jest firma:
ALEKSANDRA Sklep Wędkarsko-Zoologiczny Tomasz Dziosa z siedzibą: Borek 169, 26-920 Gniewoszów,  tel. 508 120 377, NIP: 812-110-44-70, Regon 6728025. Nr  ewid.  474/2015r.

Zamówienia w sklepie można składać poprzez: - sklep internetowy: http://www.ryby-dziosa.pl/, adres e-mail: sklep@ryby-dziosa.pl

1. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia nie oznacza w 100% jego realizacji. Zastrzegamy, iż z przyczyn od nas niezależnych (brak towaru u dostawców itp.) możemy zamówienie zrealizować częściowo. Jeśli pojawią się problemy z realizacją zamówienia, postaramy się powiadomić o tym kupującego.
2. Zamówienia poprzez Sklep Internetowy można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
3. Zamówienia przyjmowane są po wypełnieniu przez klienta formularza zamówienia umieszczonego na stronie sklepu.
4. Zamówienia nie będą realizowane bez wprowadzonego prawidłowo adresu mailowego i aktualnego numeru kontaktowego.
5. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 10 dni roboczych. Jednakże zamówienia często realizowane będą błyskawicznie 1-2 dni.
6. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie telefonicznie lub e-mailem oraz o ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
7. Oferta Sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
8. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT. Jeśli zamawiający życzy sobie faktury VAT prosimy o wpisanie w polu uwagi: Zamawiam fakturę VAT oraz poprawne dane do jej wystawienia.
9. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie różnić się od produktów sprzedawanych przy zachowaniu odpowiednich parametrów technicznych.
10. Sklep ryby-dziosa.pl zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych towarów, znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego.
11. Zarówno glina jak i zanęty pakowane są w worki foliowe. Może zdarzyć się podczas wysyłki, że któryś worek otworzy się. Nie podlega to reklamacji ponieważ żaden z tych towarów nie traci swoich wartości z tego tytułu.

Możliwość odbioru towaru w Dęblinie, ul. Wiślana 6 pawilon 33 - tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

- Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez przedmiot niebezpieczny” kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru przez kupującego. Koszt zwrotu przesyłki ponosi zamawiający.

- Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych".

- Wszystkie zdjęcia oraz teksty są własnością ryby-dziosa.pl. Kopiowanie rozpowszechnianie i użytkowanie w celach komercyjnych bez zgody właściciela zabronione.